👈 فروشگاه فایل 👉

طرح توجيه و کارآفرینی توليــد حـوله

ارتباط با ما

... دانلود ...

طرح توجيه و کارآفرینی توليــد حـوله

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل :  word (..DOC) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 13 صفحه

 قسمتی از متن word (..DOC) : 

‏وزارت تعاون

‏معاونت طـرح و برنامه

‏طرح توجيه فني ، مالي و اقتصادي

‏توليــد حـوله

‏با ظرفيت 65 تن در سال

‏تيـرماه 1382

‏خلاصه طرح

‏موضوع طرح : توليد حـوله

‏ظرفيت : 65 تن در سال

‏محل اجراي طرح : قابل اجرا در سراسر كشور

‏سرمايه گذاري كـل: 5/2022 ميليون ريال

‏سهم آوردة متقاضي: 5/202 ميليون ريال

‏سهم تسهيلات: 1820 ميليون ريال

‏دورة بازگشـت سرمايه: بيست‏‌‏ويك ماه

‏ميزان اشتغالزايي : سي‏‌‏ويك نفر

‏ مقدمــه:

‏ صنعت نساجي، پس از صنعت نفت مهم ترين و اشتغالزاترين صنعت كشور بوده و به واسطه وابستگي اندك آن به منابع خارجي توانسته است طي دهه هاي اخير رشد مناسبي داشته باشد. حوله بافي يكي از شاخه هاي صنعت نساجي است كه در آن بافت تار و پودي به انضمام نخ پرز انجام مي پذيرد. امروزه انواع مختلف حوله بافته و مورد استفاده واقع مي‏‌‏گردد. از آنجمله مي‏‌‏توان به انواع حوله هاي دستي، آشپزخانه، حمام و پيش بند و زير پايي و ... اشاره كرد.

‏ در بافت حوله از نخهاي پنبه اي كه داراي خاصيت جاذب الرطوبه هستند استفاده مي‏‌‏شود. پركاربردترين نخ در حوله بافي نخ پنبه اي نمره بيست است كه بصورت يك‏‌‏لا در بافت پود و دولا در تار و پرز مورد استفاده قرار مي‏‌‏گيرد.

‏ همچنين مطابق با نياز بازار مي‏‌‏توان حوله ها را بصورت يك يا دو قطبي ( كه به ترتيب در يك و دو طرف حوله ، پرز وجود دارد ) توليد نمود . چنانچه در بافت حوله از نخ خام استفاده شود، پس از بافت عمليات رنگرزي و پرداخت انجام مي‏‌‏گيرد لكن اگر از ابتدا حوله با نخ هاي رنگي بافته شده باشد پس از اتمام بافت و دوخت، آماده عرضه به بازار خواهد بود.

‏ در صورت اجراي اين طرح ، محصولات قابل توليد آن، انواع حوله هاي طرح دار و ساده خواهد بود كه به دليل مصرفي بودن اين كالاها از بازار مناسبي برخوردارند.ضمن اينكه با توجه به ماهيت اين فعاليت توليدي مي‏‌‏توان از نيروي كار بانوان در رده‏‌‏هاي تخصصي و كارگري نيز بنحو مقتضي استفاده نمود.

‏ توجيه اقتصادي طرح :

‏ الف ‏–‏ سرمايه گذاري ثابت :

‏ الف ‏–‏ 1 ) زميـن :

‏متـراژ ( متر مربع )

‏هزينه واحد ( هزارريال )

‏هزينه كل ( ميليون ريال )

‏1500

‏30

‏45

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت جایگاه معدن در اقتصاد ايران تحقیق کیفیت محیط سکونت تحقیق رشته عمران آبشستگی دانلود پاورپوینت نکات افزایش رتبه سایت در گوگل دانلود پاورپوینت مدیریت پیکربندی نرم افزار