👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت در مورد HIV AIDS

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت در مورد HIV AIDS

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 98 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

بسم الله الرحمن الرحيم

HIV/AIDS

مقدمه:

در حالي كه كشورهاي پيشرفته جهان در طي چند دهه اخير مشكل بيماريهاي واگيردار  را تا حد زيادي حل كرده و تمامي توان و امكانات خود را براي مبارزه با بيماريهاي غير واگير منجمله بيمارهاي قلبي – عروقي و سرطانها متمركز كرده بودند ، ناگهان در سال 1981 ميلادي (1360 شمسي ) نوعي بيماري عفوني در دنيا پيدا شد كه به سرعت درهمه نقاط جهان گسترش پيدا كرد و اميد به ريشه كني بيماريهاي واگيردار را حتي در كشورهاي پيشرفته تبديل به ياس نمود. اين بيماري كه بصورت يك مشكل عمده بهداشتي  خود را نشان داد ايدز نام دارد .

زماني كه ويروس ايدز وارد بدن مي شود ،سلول هاي سيستم ايمني را كه نقش اصلي را در دفاع بدن در مقابل عوامل بيماري زا ايفا مي كنند ، مورد حمله قرار مي دهد و آنها را تخريب مي كند . در نتيجه دفاع بدن در مقابل انواع عوامل بيماري زا ضعيف شده و ميكروب هايي كه در حالت عادي نميتوانند عارضه اي در فرد ايجاد كنند ، به ناگاه باعث بروز بيماري هاي شديد و كشنده مي شوند و در نهايت فرد به علت ابتلا به بيماري هاي عفوني و سرطانها از پاي در مي آيد . ممكن است از زمان ورود ويروس به بدن تا بروز علائم بيماري ماهها و يا سالها طول ب كشد و چه بسيارند افراد به ظاهر سالمي كه در واقع ناقل ويروس ايدز هستند  و مي توانند ديگران را آلوده كنند .

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت خدایان آشوری دانلود پاورپوینت الدرس الثالث عربی پایه هفتم پاورپوینت اشعه ماوراء بنفش پاورپوینت در مورد روش های فعال یاددهی ویادگیری پاورپوینت مروري بر مدلهاي کنترل دسترسي شبکه مبنا