👈 فروشگاه فایل 👉

مبانی نظری و پیشینه تلفن همراه

ارتباط با ما

... دانلود ...

مبانی نظری و پیشینه تلفن همراه

عنوان: مبانی نظری و پیشینه تحقیق تلفن همراه

فرمت ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات: 59

همراه با رفرنس نویسی و پاورقی داخل متن

منابع کامل

ممکن است در توضیحات بهم پیوستگی در کلمات وجود داشته باشد ولی در فایل word اینگونه نیست.

قسمتی از متن:

تلفن همراه

تلفن همراه یک وسیله شخصی و قابل حمل برای ارتباط مخابراتی است. برای استفاده از تلفن همراه باید شخص استفاده کننده که مشترک نامیده می‌شود، به یک شبکهٔ مخابراتی متصل گردد. برای اتصال به شبکه باید حساب اشتراک تلفن همراه در نزدیک سرویس دهنده (اپراتور) برای مشترک خاص، ایجاد شده باشد. شبکه‌های مخابراتی تلفن عمومی در تمام دنیا با قراردادهای تجاری و شیوه‎های حسابرسی ویژهٔ خود، به هم متصل می‎شوند و هر مشترک تلفن همراه معمولاً می‌تواند با گوشی خود، یک ارتباط تلفنی با دارندگان تلفن‎های ثابت یا همراه در هر جای زمین (مشروط به ارایه سرویس در آن نقطه) برقرار کند.

منظور از موبایل (گوشی همراه)[1] وسیله‎ای است که برای اتصال به شبکهٔ تلفن همراه به کار می‌رود. این وسیله که نسل‎های گوناگونی دارد توسط شرکت‎های سازنده تولید می‎شود و به فروش می‎رسد. در تلفن‎های همراه معمولاً یک مجموعه نرم‌افزار یا سیستم عامل برای کنترل سخت‌افزار به کار می‎رود و برنامه‎های جانبی توسط سیستم عامل اجرا می‌شوند. یکی از سیستم عامل‌های معروف برای تلفن همراه، سیستم عامل سیمبیان[2] است. http://fa.wikipedia.org))

تاریخچه ورود تلفن همراه به ایران

یک دهه پس از ظهور پدیده تلفن سیار در جهان، ایران نیز در سال 1354تا 1355درصدد استفاده از این سیستم برآمد و با بررسی هایی که از سوی شرکت مخابرات ایران و کارشناسان خارجی صورت گرفت این نتیجه حاصل شد که ایران سالانه کشش جذب چهارتا پنج هزارمشترک را دارد، به همین منظور اجرای طرح با هزارشماره پیش بینی شد اما این تلاش در آن زمان ناکام ماند.

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه عملکرد سازمانی دانلود پاورپوینت نکات افزایش رتبه سایت در گوگل پاورپوینت در مورد فارسی ششم دبستان کتاب خوانی (تحقیق داش آموزی) دانلود پاورپوینت ریاضی چهارم انسانی پاورپوینت تنش سرما و یخ بندان