👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود پاورپوینت اهميت ازدواج در اسلام

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت اهميت ازدواج در اسلام

عنوان پاورپوینت: دانلود پاورپوینت اهميت ازدواج در اسلام

فرمت: پاورپوینت قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 57

پاورپوینت کامل و آماده ارائه

قسمتی از متن

ازدواج، يك نياز فطري و ضرورت حيات اجتماعي و بستر آرامش و رشد و شكوفايي وجود انسان است.

هر جوان فهيم و رشد يافته اي كه قابليت زوجيت را مي يابد،‌بايسته آن است كه در اولين فرصت زوج همدل و همره خود را برگزيند و ادامه ي راه زندگي را با همسري همدل و همدلي آرامشگر بپيمايد.

هر گونه تعويق عمدي و تاخير ناصواب در زوجيت بهنگام جوانان لايق، مي تواند عواقب ناخوشايندي را به همراه داشته باشد. متاسفانه در جامعه امروز، علت اصلي تعويق و تاخير در زوجيت بهنگام جوانان بيش از آن كه بعد اقتصادي داشته باشد،‌ريشه در باورهاي فرهنگي دارد، به سخن ديگر اصلي ترين مانع زوجيت مطلوب و بهنگام جوانان را مي توان در نظام باورها، بازخوردهاي خانواده ها و مسئولان جامعه بويژه دست اندر كاران و كارگزاران فرهنگي نظام نسبت به اين مهم جستجو نمود.

همه سخن اين است كه براي زوجيت دو جوان سالم ، صالح، پويا ، با كفايت ، متعهد و مسئوليت پذير به رغم كمي بضاعت آنها در امكانات مادي، از هيچ كوششي نبايد فروگذار بود، بديهي است اصل زوجيت را نبايد با تشكيل زود هنگام و بلافاصله ي زندگي مشترك به صورت مستقل و مجزا كه متضمن تعهدات مالي، است مترداف دانست.

و...

👇محصولات تصادفی👇

مديريت دانش و علم در سازمان ها پاورپوینت تهيه فايل كسورات خدمات درماني و چگونگی ارسال به خدمات درمانی پاورپوینت در مورد:علوم پزشکی تحقیق آموزشگاه و كارگاه برق پاورپوینت در مورد نسبت جلسه دهم (تحقیق داش آموزی)