👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت شمارش

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت شمارش

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 38 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

بنام خدا

1

فصل پنجم: شمارش

فرض کنید انجام یک کار، قابل شکستن به دو کار کوچک تر باشد. اگر n 1 راه برای انجام کار اول و n 2 راه برای انجام کار دوم وجود داشته باشد، آنگاه n 1 n 2 راه برای انجام کار اصلی وجود داشته است.

می توان قانون ضرب را تعمیم داد. به این ترتیب که اگر کار به کارهای کوچکتر T 1 ,T 2 ,…,T m تقسیم می شد که هر کدام به ترتیب به n 1 ,n 2 ,…,n m روش مختلف قابل انجام بود. آنگاه برای انجام کار اصلی n 1 n 2 …n m روش مختلف وجود می داشت

قانون ضرب ( The product rule )

قانون جمع ( The sum rule )

اگر n 1 راه برای انجام کار اول و n 2 راه برای انجام کار دوم وجود داشته باشد،اما این کارها در یک زمان قابل انجام نیست، آنگاه n 1+ n 2 راه برای انجام یکی از این کار ها وجود دارد، است.

می توان قانون جمع را تعمیم داد. به این ترتیب که اگر کارهای T 1 ,T 2 ,…,T m هر کدام به ترتیب به n 1 ,n 2 ,…,n m روش مختلف قابل انجام بود و هیچ زوج از این کارها در یک زمان قابل انجام نبود. آنگاه برای انجام یکی از این کارها n 1 +n 2 +…+n m روش مختلف وجود می داشت.

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت اولین دوره ریاست جمهوری تاریخ پایه یازدهم دانلود پاورپوینت مفهوم هوش استراتژیک آسيب شناسی اعتياد و عوامل اجتماعی موثر بر آن تحقیق سياستهاي آموزشي فرانسه پاورپوینت در مورد علوم تجربی مبحث زنگ علوم (تحقیق داش آموزی)