👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود پاورپوینت کسب و کارهای خانگی

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت کسب و کارهای خانگی

عنوان پاورپوینت:دانلود پاورپوینت کسب و کارهای خانگی

فرمت: پاورپوینت قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 23

پاورپوینت کامل و آماده ارائه

قسمتی از متن

تعريف کسب و کار خانگی:

به هر نوع فعاليت اقتصادی در محل سكونت شخصی كه با استفاده از امكانات و وسايل منزل راه اندازی شود كسب و كار خانگی مي گويند.

اهميت كسب و كار خانگی:

درحال حاضركسب و كارهای خانگی از بخشهای حياتی و ضروری فعاليتهای اقتصادی كشورهای پيشرفته محسوب می شوند. كسب و كار خانگی از نظر ايجاد شغل ، نوآوری در عرضه محصول يا خدمات ، موجب تنوع و دگرگونی زيادی در اجتماع و اقتصاد هر كشور می شوند. همچنين برای جوانان ، كسب و كارهای خانگی نقطه شروع مناسبی برای راه اندازی كسب و كار شخصی است، زيرا راه اندازی آن در مقايسه با ديگر انواع كسب و كار ساده و آسان است. به عنوان نمونه می توان با يك دستگاه رايانه و يك خط تلفن ، يك كسب و كار اينترنتی راه انداخت و كارها و خدمات مختلفی را به مردم عرضه و ازاين راه درآمد كسب نمود.

نتایج انتخاب كسب و كار خانگی:

1) بالا بردن كيفيت زندگی: امروزه اكثر صاحبان كسب و كار های خانگی بر اين باورند كه كار كردن در خانه، كيفيت زندگی آنان را بهبود می بخشد. كاركردن در خانه باعث می شود كه وقت بيشتری به خانواده و خانه اختصاص يابد و به ديگر مسائل و موضوعات خانواده، از قبيل تربيت و پرورش فرزندان توجه بيشتری شود.به طور كلی امروزه كار و زندگی بيش از پيش در همديگر ادغام شده اند.

2) توسعه فن آوري: امروزه با پيشرفت های زيادی كه در زمينه علوم رايانه و ديگر وسايل ارتباطی به وجود آمده، محيط خانه محل مناسب و كاراتری برای كسب و كار شده است.

مزايای كسب و كار خانگی نسبت به انواع دیگر کسب وکار:

1- آزادی و استقلال عمل بيشتر

2- ساعات كاری انعطاف پذير

3- ايجاد تعادل و موازنه بيشتر بين كار و زندگی

4- پايين بودن هزينه راه اندازی

و...

دانلود پاورپوینت کسب و کارهای خانگی،پاورپوینت کسب و کارهای خانگی، کسب و کارهای خانگی،

👇محصولات تصادفی👇

بيوشيمي عمومي پاورپوینت درباره اختلال تجزیه ای پاورپوینت در مورد عدم تعادل پتاسیم دانلود پاورپوینت زنگ علوم جلسه اول دانلود پاورپوینت درس دهم فارسی اول دبستان