👈 فروشگاه فایل 👉

تاثیر تورم در بورس

ارتباط با ما

... دانلود ...

تاثیر تورم در بورس

تاثیر تورم در بورس

اگر چه عبارت بورس واژه‌اي پركاربرد است اما تا حدودي مبهم مي‌نمايد. غالباً به سهام شركت‌ها در هر كشور اطلاق مي‌گردد. به عنوان مثال يك سرمايه‌گذار در ايالات‌متحده بورس را مجموعه سهام شركت‌هاي موجود در اين كشور مي‌داند. براي نمونه اين بازار در ايالات‌متحده شامل بورس سهام شهر نيويورك كه به اختصارNyseناميده مي‌شود، انجمن ملي بها گذاري خودكار سهام توسط دلال‌ها سهام NADAQ، بورس سهام آمريكا در شيكاگو Amex مي‌باشد.

در معناي وسيع آن، بازار بورس به كل سهام موجود در تمام كشورها اطلاق مي‌گردد.

تجارت

• در اصل بازار بورس به صورت علني و در تالاري كه بدين‌منظور در نظر گرفته شده بود برگزار مي‌گردد. اما امروزه تجارت سهام بيشتر از طريق كامپيوتر و به صورت آن‌لاين بين فروشنده و خريدار صورت مي‌گيرد.

شركت‌هاي بزرگ اغلب در چندين مكان به تجارت مي‌پردازند. براي مثال، سهام شركت Exxon Mobile در استراليا، فرانكفورت، بلژيك، لندن، بوينس‌آيرس و نيويورك خريد و فروش مي‌گردد.

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت تغییر سازمانی پاورپوینت در مورد روايي آزمون پیشینه تحقیق تعهد سازمانی و سلامت سازمانی پاورپوینت در مورد متدولوژي تدوين استراتژي شركت‌هاي انفورماتيكي دانلود پاورپوینت زیست و ازمایشگاه تجربی فصل 11 (روش های تولید مثل در جانوران)