👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت شبکه عصبی مصنوعی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت شبکه عصبی مصنوعی

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 8 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

بنام خدا

شبکه عصبی مصنوعی

در فناوریهای پیشین همان طور که اشاره شد اطلاعات یا دانش به صورت صریح در کامپیوتر ذخیره و در صورت نیاز به کار گرفته میشوند. با این حال در دنیای واقعی و پیچیده٬ ما به اطلاعات یا دانش بدان صورت دسترسی نداریم و افراد باید بر اساس اطلاعات خرد ناقص و غیر دقیق تصمیمهای خود را اتخاذ کنند. تصمیم گیرندگان در شرایط گوناگون از تجربه های خود استفاده می کنند و یاد می گیرند که در شرایط مشابه بعدی چه کنند. در هیچ کدام از فناوریهای قبلی عامل یادگیری از تجربه وجود نداشت.

شبکه عصبی مصنوعی

اما در این فناوری سعی شده است خلاء موجود پر شود. این فناوری به نام شبکه عصبی مصنویی ( ANN ) مشهوراست. این فناوری از روش شناخت الگو استفاده می کند و در زمینه مسایل کاری بسیار موفق ظاهر شده است. شبکه عصبی مصنویی می تواند مانند مغز انسان عمل کند یا وضایف آن را شبیه سازی نماید. در این سیستم ها مانند ساختار مغز انسان از انبوه پردازش های موازی استفاده می شود. این شبکه ها می توانند انبوه داده ها را یکجا پردازش نموده و یاد بگیرند که نمونه ها را تشخیص دهند.

برخی از ویژگی های خاص شبکه های عصبی مصنوعی

قابلیت باز یابی اطلاعات حتی اگر برخی از نودهای عصبی از کار بیفتند.

اصلاح سریع داده های ذخیره شده با توجه به اطلاعات جدید.

قابلیت کشف روابط و روند ها در پایگاههای بزرگ داده ای.

قابلیت حل مسایل پیچیده ای که برای حل آنها اطلاعات کافی وجود ندارد.

شرایط جدید را خودشان یاد گرفته و با آن سازگار می شوند.

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پلان اتوکد ساختمان 5 طبقه فلزی دانلود کتاب اوای نامها از سرزمین با فرمت pdf اثر ريتم شبانه روزي بر عملكرد بي هوازي پاورپوینت وجه نقد,سرمایه و سود پاورپوینت محیط های چند رسانه ای