👈 فروشگاه فایل 👉

معرفي مختصري از رشته زبان فرانسه

ارتباط با ما

... دانلود ...

معرفي مختصري از رشته زبان فرانسه

معرفي مختصري از رشته زبان فرانسه

مقدمه

بر اساس مصوبه هاي شوراي عالي انقلاب فرهنگي، داوطلب ورود به دانشگاهها و موسسه هاي آموزش عالي كشور مي تواند بدون توجه به گروه آزمايشي فقط با گذراندن آزمون عمومي تمام گروههاي آزمايشي رشته با رشته هاي تحصيلي مربوط به مجموعه، يكي از زبانهاي خارجي را انتخاب نمايد.

شايد اين نكته، خود مبين كاربرد وسيع زبانهاي خارجي و ارتباط آن با تمامي رشته هاي تحصيلي باشد. تبادل و روابط روزافزون جوامع در ابعاد سياسي، اقتصادي، اجتماعي، و فرهنگي، اهميت آموزش و فراگيري زبانهاي خارجي را افزايش مي دهد. تنها كافي است كه يك جامعه در مقياس بين المللي سخن و پيامي براي گفتن يا تمايلي براي شنيدن داشته باشد تا ضرورت ارتقاي كمي و كيفي آموزش زبانهاي خارجي و به دنبال آن ضرورت برنامه ريزي صحيح در بهره گيري از استعدادهاي جوان كه هر ساله پا به عرصه دانشگاه مي گذراند تا زبان را به صورت يك رشته تحصيلي خاص فراگيرند، احساس گردد، به همين دليل، هميشه انگيزه لازم براي انتخاب و تحصيل در يكي از زبانهاي خارجي و ادامه آن در مقطعهاي مختلف تحصيلي وجود دارد.

👇محصولات تصادفی👇

پارپوینت معماری ساخت باغ های ایرانی پاورپوینت فرآیند یادگیری سازمانی پاورپوینت در مورد کارگاه آموزشی پروپوزال نویسی در علوم اجتماعی تحقیق در مورد چوب پاورپوینت عینک ایمنی