👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اصول و مباني مربيگري

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اصول و مباني مربيگري

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..PPT) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 22 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..PPT) : 

اصول و مباني مربيگري

مربيگري:

مربيگري حرفه اي است براي كمك به ورزشكاران تا ابعاد جسمي ‘ رواني و تواناييهاي اجتماعي شان را در حد بالاي پتانسيل خود توسعه دهند.مربيگري يعني مايه گذاشتن از خود ‘ انرژي ‘ دانش و معرفت ها.

امروزه مربيگري از مشكل ترين مشاغل دنياست .شرايط كاري در اين حرفه سخت است.زيرا كارمربيان در زير ديد دقيق موشكافانه و ريزبين افرادي چون تماشاگران ‘بازيكنان ‘مديران ورزشي ‘ خبرنگاران رسانه هاي گروهي و منتقدين جامعه است.

اصول فلسفه مربيگری

راینر مارتینز بیان می کند که فلسفه به معنای پیروی از عقل و وسیله ای برای پاسخ به سوالات درباره چه چیز؟ چرا؟ و چگونه؟ است.فلسفه از خود آگاهی سرچشمه می گیرد و یکی از اهداف روانشناسی است.

مربیان فاقد فلسفه راستای پیشرفت را از دست می دهند و تحت تاثیر فشارهای خارجی با مشکل روبرو خواهند شد.مربیگری از مشاغلی است که باید متکی به فلسفه باشد .هسته فلسفه مربی را ادراکاتش از ارتباطات اجتماعی با ورزشکاران ،تماشاچیان و مسئولان ورزش پی میریزد.

از دیدگاه مارتینز مربی گری کمک به رشد همه جانبه جسمی اجتماعی روانی ورزشکاران تا حد مطلوب است.مربییگری متکی به استفاده از خصوصیات شخصیتی، سطح انرژی، دانش و مهارت و تفکر مربی است

توسعه خودشناسی self awareness

اگر با خودتان بیگانه اید چطور می توانید ورزشکارانتان را به یگانگی فرا خوانید.اگر وحدت بر رفتار شما حکمفرما نیست انتظار ثبات رفتازی از ورزشکاران را به وقت مقتضی نداشته باشید.

تنها مربی که ارزشهای واضح و روشنی داشته باشد می تواند ورزشکارانش را از درون تناقضات و فشارهای بیرونی به درستی هدایت کند.

خودشناسی از دو طریق ممکن است:

1-در خود تمرکز یافتن(برای درک احساسات و واکنشها در مقابل حقایق و علت آنها)

2-توجه به ارزیابی دیگران از شما(از طریق بازخورد آنها)

👇محصولات تصادفی👇

دانلود رایگان کتاب جستارهایی در باب عشق با فرمت pdf تحقیق بامیه 10ص دانلود پاورپوینت مبانی رشد اخلاقی دانلود پاورپوینت ماشین خردکن علوفه پاورپوینت در مورد سرپرستی تیم ها , اردوها و کاروان های ورزش