👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اسکنرها

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اسکنرها

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 25 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

1

اسکنرها

تهیه کننده:احسان رنجبران

(scaner) اسکنرها

2

اسکنرها

اسکنر یا پویشگر وسیله ای است که به وسیله نور، تصاویر، متون ویا دست نوشته ها را اسکن می کند و به صورت دیجیتالی تبدیل می کند .

نخستین اسکنر تصویر ، یک اسکنر استوانه ای بود که در سال 1958 در اداره ملی استاندارد در آمریکا به وسیله تیمی به سرپرستی راسل کی ریش ساخته شد . اولین تصویری که با این ماشین اسکن شد عکس فرزند 3 ماهه کی ریش بود که وضوحی برابر176 پیکسل داشت.

اسکنر ها کاربرد های زیادی دارد از جمله اسکنر های اثر انگشت و اسکنر چهره و اسکنر های پزشکی مانند سیتی اسکن ها که در اسکن اعضا بدن مانند مغز نقش بسزایی دارد.

3

اسکنرها

طرز کار اسکنر

اسکنرها بسته به نوع و مدل ساختشان دارای طرز کار متفاوت و پیچیده ای هستند از همین رو  برای رعایت اصل ساده گویی و خلاصه بودن مطلب ، به تشریح عملکرد اسکنرهای رومیزی می پردازیم زیرا تمامی اسکنر ها درواقع از سیستمی مشابه همین مدل بهره می برند.

بعد از قرار دادن تصویر یا سند مربوطه ، هد اسکن کننده که شامل لامپ روشن کننده ، دو یا چند آئینه ، لنز است به حرکت در آمده و طول سطح اسکنر را می پیماید.

لامپ روشن کننده وظیفه روشن کردن عکس/سند را برعهده می گیرد تا تصویر آن به آئینه اول و از طریق آن به آینه های بعدی تابیده شود.

سپس تصویر در آئینه ی آخر متمرکز شده تا با کیفیت بالاتر در دسترس لنز و حسگر تصویر قرار گیرد.

این حسگر فتون های نوری را به بار الکتریکی تبدیل کرده و مجموع آنها (سیگنالها) را به کامپیوتر می فرستد.

4

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت بیابان زایی دانلود پاورپوینت سبزي كاري طراحی فرهنگسرا در منطقه آزاد انزلیبا رویکرد سازه های نو مبانی صندوق های سرمایه گذاری پاورپوینت بررسی کاروانسرای امین آباد