👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت آموزش وبلاگ

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت آموزش وبلاگ

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 19 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

بنام خدا

تعريف وبلاگ و تاريخچه آن

وبلاگ يا بلاگ به عنوان يكي از پديده هاي بسيار جالب دنياي اينترنت مي باشد كه امروزه به يك رسانه جامع و منبع خبري فوق العاده قوي تبديل شده است كه توسط افراد جامعه در تمامي سطوح ايجاد مي شود اين منبع خبري عظيم شامل اطلاعات با ارزش وتجربيات شخصي نويسنده خود مي باشد و چون خيلي سريع در اختيار همه مردم دنيا قرار مي گيرد امروزه بيش از حد مورد توجه واستقبال قرار گرفته است. وبلاگ مشابه يك دفترچه يادداشتي است كه شخص مي تواند با استفاده از آن افكار، خاطرات، مشاهدات،دانستني ها و آنچه را كه به نظرش نياز به نشر دارد را در اختيار مخاطبان خود كه همه مردم دنيا هستند قرار مي دهد. وبلاگ از نظر فني شبيه يك سايت اينترنتي مي باشد ولي مهمترين عامل متمايز كننده وبلاگ از سايت، سادگي بيش از حد آن ورايگان بودن آن مي باشد به طوري كه هر شخص با هر سطح اطلاعات و درآمد و در هرجايي از اين دنياي بيكران كه باشد توانايي نشر آن را در مدت زمان خيلي كمي دارد. يكي ديگر از تفاوت ها، پويا بودن وبلاگ است به طوري كه اكثر وبلاگ ها روزانه يا حتي چند بار در روز تغيير مي كنند و نويسنده هاي آنها سعي مي كنند بازديد كننده هاي خود را از مطالب جديدي آگاه نمايند.

وبلاگ نويسى

تاريخچه وبلاگ اولين بار واژه وبلاگ توسط Jorn Barger در 17 دسامبر 1997 وضع شد، در همان زمان شكل ساده تر آن توسط شخص ديگري به نام Peter Merholz وضع شد كه به شوخي عبارت Web log را در وبلاگ خود به صورت ( We blog ) نوشت. در سال 2002 وبلاگ ها شديدآً مورد توجه قرار گرفتند و در شكل دادن داستان هاي خبري نقش پيدا كردند. در سال 2004 وبلاگ واقعاً به مدل ارتباطي قدرتمندي تبديل شد و به عنوان مرجع سياسيون و سرويس هاي خبري مورد استفاده قرار گرفت. انواع وبلاگ وبلاگ ها را مي توان بر اساس محتويات شان و يا نحوه نوشتن آن ها تقسيم بندي كرد، ساده ترين نوع وبلاگ همان نوع نوشتاري عادي است ولي امروزه فتوبلاگ با محتواي تصاوير، ويديو بلاگ با محتواي فيلمي، موببلاگ كه توسط موبايل توسعه مي يابد و غيره نيز اشاره كرد.

تعريف وبلاگ

كلمه وبلاگ Weblog از دو جزء وب Web و لاگ Log تشكيل شده است كه وب به معني شبكه جهاني و لاگ به معني گزارش كه معمولاً به صورت روزانه يا گاهگاهي نوشته مي شود اطلاق مي شود. امروزه واژه وب را از ابتداي وبلاگ حذف كرده و بيشتر با عنوان بلاگ نام مي برند.

وبلاگ نويسى

👇محصولات تصادفی👇

نقش روحانیت در انقلاب مشروطه دانلود پاورپوینت مديريت منابع انسانی در قرن 21 تحقیق درمورد چالشهای ریاضی دانلود پاورپوینت اکتشافات مهم ریاضی در طول تاریخ دانلود پاورپوینت زیست شناسی سال چهارم